fbpx

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

Starszy specjalista SEM
Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords / Shopping
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • Dobra znajomość i praktyczna wiedza o rynku reklamy internetowej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność i kreatywne podejście
  • Zdolność myślenia strategicznego, analizy danych i wyciągania wniosków

Mile widziane:

  • Znajomość Google Tag Managera
  • Biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego
  • Certyfikacja z Google AdWords i/lub Google Analytics
  • Znajomość systemu Facebook Ads

Obowiązki:

  • Koordynacja prac SEM i nadzorowanie realizacji wyznaczonych celów
  • Zarządzanie kontami Google AdWords, Google Analytics i Google Merchant Center
  • Przygotowywanie analiz danych w oparciu o Google Analytics
  • Użycie wewnętrznego systemu do zarządzania ofertami naszej porównywarki cen

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w Krakowie lub zdalna
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy

Head of Sales
Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, najchętniej w branży internetowej/reklamowej
  • Umiejętność pracy z systemem CRM

  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej i/lub interaktywnej

Obowiązki:

  • Organizacja pracy zespołu sprzedaży
  • Przygotowywanie i realizacja planów oraz strategii sprzedażowych
  • Podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji

Oferujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij CV na info@perfado.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie (tel: 792 123 259).

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Perfado, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (. Dz. U. z 2002 r., nr., poz. 926 ze zm.).”
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.