fbpx

W Perfado pomagamy dotrzeć z reklamą produktową do szerokiego kręgu potencjalnych klientów w efektywny sposób.

Perfado opiera się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu założyciela jako inżyniera pracującego nad różnymi produktami reklamowymi Google, w tym prawie 3 letnią pracę w Google Shopping nad jakością danych produktowych.

Pomagamy przygotować i zoptymalizować plik z produktami dla Google Shopping, używając różnorodnych technik optymalizacji danych aby optymalnie dopasować je do zapytań potencjalnych klientów.

Ponadto posiadamy własną porównywarkę cen z produktami współpracujących z nami sprzedawców, która jest zgodna ze standardem Google Shopping. Generuje ona dodatkowy ruch i sprzedaż dla naszych klientów oraz pozwala korzystać naszym klientom z reklam produktowych Google na preferencyjnych zasadach.

Oferty pracy

Informacje Kontaktowe:
info@perfado.pl
+48 792 123 259
Perfado
Lazurowa 3/1
31-343 Kraków
Polska
NIP: 884-243-84-74

Przesyłając swój plik produktów za pośrednictwem Perfado, zezwalasz Google na dostęp, indeksowanie, buforowanie lub indeksowanie adresów URL stron docelowych Twojej witryny i treści dostępnych za pośrednictwem podanych URLi oraz wyświetlanie informacji związanych z przesyłanymi reklamami produktów. Te treści zostaną przekazane Google i udostępnione publicznie w celu wyświetlenia Twoich reklam.