Płać mniej za reklamy Google

Możesz obniżyć koszty reklamy w wynikach wyszukiwania Google nawet o 20%, dzięki publikacji reklam produktowych za pośrednictwem Perfado zamiast użycia Zakupów Google.

Z powodu decyzji Komisji Europejskiej, Google zmieniło zasady aukcji reklam produktowych – Zakupy Google są teraz jednym z wielu uczestników aukcji i pobierają stałą marżę, około 20%:

Dzięki pośrednictwu Perfado, Twoje reklamy produktowe mogą brać udział w aukcji bez odjęcia marży Zakupów Google a co za tym idzie możesz obniżyć maksymalne stawki CPC i oszczędzić około 20% kosztów:

Więcej informacji o tym dlaczego możesz reklamować się taniej za pośrednictwem Perfado znajdziesz na stronie pomocy Google.

Pobierz porównanie skuteczności i kosztów publikacji reklam dla FotoAmigo.pl za pośrednictwem Perfado.

Konto AdWords może być zarządzane bezpośrednio przez Klienta/Agencję – wystawiamy wtedy fakturę za pośrednictwo, a klient za reklamę płaci bezpośrednio Google. W przypadku całościowego zarządzania kampanią przez Perfado wystawiamy jedną fakturę obejmującą koszt reklamy i prowizję Perfado.

Prowizja za nasze pośrednictwo w publikacji reklam to zaledwie 1% wydatków na reklamę, lecz nie mniej niż 50zł miesięcznie. W przypadku współpracy z agencjami nasza prowizja naliczana jest zgodnie z sumą wydatków reklamowych za pośrednictwem Perfado przez wszystkich klientów agencji.

Dzięki temu, że Perfado ma status Google CSS Partner, klienci reklamujący się za naszym pośrednictwem mogą jeszcze przez kilka miesięcy otrzymać dodatkowe środki na reklamę w wysokości, w zależności od wydatków na danej domenie:

  • Nowi klienci Perfado, 100% wydatków przez pierwsze 30 dni, maks. 500 Euro
  • Każdy klient Perfado, dla wydatków od 500 do 2500 Euro dostaje 20% wydatków
  • Każdy klient Perfado, dla wydatków od 2500 do 10000 Euro dostaje 25% wydatków
  • Każdy klient Perfado, dla wydatków powyżej 10000 Euro dostaje 30% wydatków, maks. 32000 EUR zwrotu na każde 30 dni

Więcej szczegółów na stronie Google (w języku angielskim).

Teraz możesz sam, za darmo, wygenerować subkonto Merchant Center i przetestować nasze rozwiązanie bez opłat przez 30 dni.